EET-HC2S471LA
PanasonicPanasonic
EET-HC2S471LA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EET-HC2S471LA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Fitxak: EET-HC2S471LA.pdf
  • Mezua
EET-HC2S471LAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EET-HC2S471LA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4098 pcs Datuen fitxa EET-HC2S471LA.pdf
Tentsioaren balioa 420V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series TS-HC Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.71A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.394A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak EETHC2S471LA
P14096
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 388 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 470µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 388 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF