EET-HC2E681BF
PanasonicPanasonic
EET-HC2E681BF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EET-HC2E681BF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Fitxak: EET-HC2E681BF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
EET-HC2E681BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EET-HC2E681BF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23413 pcs Datuen fitxa EET-HC2E681BF.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series TS-HC Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.5A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak EETHC2E681BF
P13238
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 244 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 244 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 680µF eskaerak General Purpose