EET-HC2C122JA
PanasonicPanasonic
EET-HC2C122JA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EET-HC2C122JA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP
Fitxak: EET-HC2C122JA.pdf
  • Mezua
EET-HC2C122JAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EET-HC2C122JA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6129 pcs Datuen fitxa EET-HC2C122JA.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series TS-HC Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.22A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak EETHC2C122JA
P13954
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 166 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 1200µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 166 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1200µF