EET-ED2D561BA
PanasonicPanasonic
EET-ED2D561BA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EET-ED2D561BA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Fitxak: EET-ED2D561BA.pdf
  • Mezua
EET-ED2D561BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EET-ED2D561BA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3887 pcs Datuen fitxa EET-ED2D561BA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series TS-ED Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.14A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.05A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak EETED2D561BA
P11615
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 266 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 266 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 560µF