EEJ-L0JC107R
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEJ-L0JC107R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2312
Fitxak: EEJ-L0JC107R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
EEJ-L0JC107Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEJ-L0JC107R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3041 pcs Datuen fitxa EEJ-L0JC107R.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series TEL Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Beste izenak EEJL0JC107R
P11284TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea C
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.106" (2.70mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 300 mOhm Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 300 mOhm
kapazitantzia 100µF