EEH-ZC1K470P
PanasonicPanasonic
EEH-ZC1K470P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEH-ZC1K470P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY HYB 47UF 80V SMD
Fitxak: 1.EEH-ZC1K470P.pdf2.EEH-ZC1K470P.pdf3.EEH-ZC1K470P.pdf4.EEH-ZC1K470P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEH-ZC1K470Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEH-ZC1K470P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY HYB 47UF 80V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 80V Mota Hybrid
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series ZC
Ripple Current @ maiztasuna baxua 204mA @ 100Hz Ripple Current @ maiztasun handia 1.36A @ 100kHz
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak EEHZC1K470P
P19320TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 36 mOhm
Deskribapen zehatza 47µF 80V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 36 mOhm 4000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 47µF