EEH-ZC1E221P
PanasonicPanasonic
EEH-ZC1E221P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEH-ZC1E221P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY HYB 220UF 25V SMD
Fitxak: 1.EEH-ZC1E221P.pdf2.EEH-ZC1E221P.pdf3.EEH-ZC1E221P.pdf4.EEH-ZC1E221P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
EEH-ZC1E221Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEH-ZC1E221P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY HYB 220UF 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V Mota Hybrid
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series ZC
Ripple Current @ maiztasuna baxua 240mA @ 100Hz Ripple Current @ maiztasun handia 1.6A @ 100kHz
balorazio AEC-Q200 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak P15457DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 27 mOhm
Deskribapen zehatza 220µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 4000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 220µF