EEH-ZA1E331V
PanasonicPanasonic
EEH-ZA1E331V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEH-ZA1E331V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD
Fitxak: 1.EEH-ZA1E331V.pdf2.EEH-ZA1E331V.pdf3.EEH-ZA1E331V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEH-ZA1E331Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEH-ZA1E331V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106771 pcs Datuen fitxa 1.EEH-ZA1E331V.pdf2.EEH-ZA1E331V.pdf3.EEH-ZA1E331V.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Hybrid
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series ZA
Ripple Current @ maiztasuna baxua 375mA @ 100Hz Ripple Current @ maiztasun handia 2.5A @ 100kHz
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak EEHZA1E331V
P19823TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 20 mOhm Deskribapen zehatza 330µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330µF eskaerak Automotive