EEF-UE0D391ER
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEF-UE0D391ER
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD
Fitxak: EEF-UE0D391ER.pdf
  • Mezua
EEF-UE0D391ERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEF-UE0D391ER fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4045 pcs Datuen fitxa EEF-UE0D391ER.pdf
Tentsioaren balioa 2V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series SP-Cap UE
Ripple Current @ maiztasun handia 3.3A @ 100kHz balorazio -
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 12 mOhm Deskribapen zehatza 390µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 12 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 390µF eskaerak General Purpose