EEF-UD0E221XE
PanasonicPanasonic
EEF-UD0E221XE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEF-UD0E221XE
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Fitxak: EEF-UD0E221XE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
EEF-UD0E221XEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEF-UD0E221XE fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108803 pcs Datuen fitxa EEF-UD0E221XE.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series SP-Cap UD
Ripple Current @ maiztasun handia 3.3A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak EEFUD0E221XE Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 12 mOhm Deskribapen zehatza 220µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 12 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose