EEF-SX0E181ER
PanasonicPanasonic
EEF-SX0E181ER Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEF-SX0E181ER
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 180UF 20% 2.5V SMD
Fitxak: EEF-SX0E181ER.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3500 pcs
  • Mezua
EEF-SX0E181ERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEF-SX0E181ER fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 180UF 20% 2.5V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 159607 pcs Datuen fitxa EEF-SX0E181ER.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series SP-Cap SX
Ripple Current @ maiztasun handia 6.3A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak EEFSX0E181ER
PCE4483TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 9 mOhm Deskribapen zehatza 180µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 180µF eskaerak General Purpose