EEF-SE0D471ER
PanasonicPanasonic
EEF-SE0D471ER Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEF-SE0D471ER
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
EEF-SE0D471ERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEF-SE0D471ER fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71445 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 2V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series SP-Cap SE
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak EEFSE0D471ER
PCE4466TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.165" (4.20mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5 mOhm
Deskribapen zehatza 470µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 5 mOhm 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF