EEF-HL0E820R
PanasonicPanasonic
EEF-HL0E820R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEF-HL0E820R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD
Fitxak: EEF-HL0E820R.pdf
  • Mezua
EEF-HL0E820Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEF-HL0E820R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6287 pcs Datuen fitxa EEF-HL0E820R.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series SP-Cap HL
Ripple Current @ maiztasun handia 1.8A @ 100kHz balorazio -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak PCE3534DKR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 18 mOhm Deskribapen zehatza 82µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm
kapazitantzia 82µF eskaerak General Purpose