EEF-CX1A470R
PanasonicPanasonic
EEF-CX1A470R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEF-CX1A470R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3500 pcs
7000 pcs
  • Mezua
EEF-CX1A470Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEF-CX1A470R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 183522 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 10V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series SP-Cap CX
Ripple Current @ maiztasun handia 3.2A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak EEFCX1A470R
P16809-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 mOhm Deskribapen zehatza 47µF 10V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 40 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose