EEF-CD0K330CR
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEF-CD0K330CR
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 33UF 20% 8V SMD
Fitxak: EEF-CD0K330CR.pdf
  • Mezua
EEF-CD0K330CRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEF-CD0K330CR fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 33UF 20% 8V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4721 pcs Datuen fitxa EEF-CD0K330CR.pdf
Tentsioaren balioa 8V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series SP-Cap CD
balorazio - Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 8V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF