EEE-TG1V471UQ
PanasonicPanasonic
EEE-TG1V471UQ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEE-TG1V471UQ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
Fitxak: EEE-TG1V471UQ.pdf
  • Mezua
EEE-TG1V471UQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEE-TG1V471UQ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2768 pcs Datuen fitxa EEE-TG1V471UQ.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series TG Ripple Current @ maiztasuna baxua 520mA @ 120Hz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak EEETG1V471UQ
PCE4118TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 120 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 120 mOhm @ 100kHz 1000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 470µF eskaerak Automotive