EEE-HBV6R8UAR
PanasonicPanasonic
EEE-HBV6R8UAR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEE-HBV6R8UAR
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 35V SMD
Fitxak: 1.EEE-HBV6R8UAR.pdf2.EEE-HBV6R8UAR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
EEE-HBV6R8UARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEE-HBV6R8UAR fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1150818 pcs Datuen fitxa 1.EEE-HBV6R8UAR.pdf2.EEE-HBV6R8UAR.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series HB Ripple Current @ maiztasuna baxua 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 42.5mA @ 10kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak EEEHBV6R8UAR
PCE4811TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.228" (5.80mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6.8µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 6.8µF