EEE-HB1E6R8AR
PanasonicPanasonic
EEE-HB1E6R8AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEE-HB1E6R8AR
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 25V SMD
Fitxak: 1.EEE-HB1E6R8AR.pdf2.EEE-HB1E6R8AR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
EEE-HB1E6R8ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEE-HB1E6R8AR fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1166015 pcs Datuen fitxa 1.EEE-HB1E6R8AR.pdf2.EEE-HB1E6R8AR.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series HB Ripple Current @ maiztasuna baxua 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 42.5mA @ 10kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak EEEHB1E6R8AR
PCE4758TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.228" (5.80mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6.8µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 6.8µF