EEE-HAA330WAR
PanasonicPanasonic
EEE-HAA330WAR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEE-HAA330WAR
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Fitxak: 1.EEE-HAA330WAR.pdf2.EEE-HAA330WAR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
EEE-HAA330WARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEE-HAA330WAR fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1198418 pcs Datuen fitxa 1.EEE-HAA330WAR.pdf2.EEE-HAA330WAR.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 49.3mA @ 10kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak EEEHAA330WAR
PCE4692TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.213" (5.40mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF