EEE-HA1A471UP
PanasonicPanasonic
EEE-HA1A471UP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEE-HA1A471UP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Fitxak: 1.EEE-HA1A471UP.pdf2.EEE-HA1A471UP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEE-HA1A471UPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEE-HA1A471UP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 390255 pcs Datuen fitxa 1.EEE-HA1A471UP.pdf2.EEE-HA1A471UP.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 340mA @ 10kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak EEEHA1A471UP
PCE4178TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF