EEE-FT1E821GP
PanasonicPanasonic
EEE-FT1E821GP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEE-FT1E821GP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 25V SMD
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEE-FT1E821GPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEE-FT1E821GP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series FT Ripple Current @ maiztasuna baxua 833mA @ 120Hz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak EEEFT1E821GP
PCE5117TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 60 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 820µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 60 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 820µF eskaerak Automotive