EEE-FP1A220AR
PanasonicPanasonic
EEE-FP1A220AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEE-FP1A220AR
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD
Fitxak: 1.EEE-FP1A220AR.pdf2.EEE-FP1A220AR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
EEE-FP1A220ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEE-FP1A220AR fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 785831 pcs Datuen fitxa 1.EEE-FP1A220AR.pdf2.EEE-FP1A220AR.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series FP Ripple Current @ maiztasuna baxua 104mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 160mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak EEEFP1A220AR
PCE4519TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.228" (5.80mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 850 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 850 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF