EEE-FK1C562SV
PanasonicPanasonic
EEE-FK1C562SV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEE-FK1C562SV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 16V SMD
Fitxak: 1.EEE-FK1C562SV.pdf2.EEE-FK1C562SV.pdf3.EEE-FK1C562SV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Mezua
EEE-FK1C562SVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEE-FK1C562SV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45266 pcs Datuen fitxa 1.EEE-FK1C562SV.pdf2.EEE-FK1C562SV.pdf3.EEE-FK1C562SV.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series FKS Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.545A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.06A @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak EEEFK1C562SV
P122514TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 5600µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5600µF