EEE-FK1A222AQ
PanasonicPanasonic
EEE-FK1A222AQ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEE-FK1A222AQ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 10V SMD
Fitxak: 1.EEE-FK1A222AQ.pdf2.EEE-FK1A222AQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
EEE-FK1A222AQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEE-FK1A222AQ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 133763 pcs Datuen fitxa 1.EEE-FK1A222AQ.pdf2.EEE-FK1A222AQ.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series FK Ripple Current @ maiztasuna baxua 825mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.1A @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak EEEFK1A222AQ
PCE4839TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 60 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak Automotive