EEC-S5R5V105N
PanasonicPanasonic
EEC-S5R5V105N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEC-S5R5V105N
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP 1F 5.5V T/H
Fitxak: EEC-S5R5V105N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
EEC-S5R5V105Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEC-S5R5V105N fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP 1F 5.5V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26948 pcs Datuen fitxa EEC-S5R5V105N.pdf
Tentsioaren balioa 5.5V tolerantzia -20%, +80%
Bukaera PC Pins Tamaina / dimentsioa 0.748" L x 0.217" W (19.00mm x 5.50mm)
Series SG Packaging Tray
Pakete / kasua Axial, Can - Vertical Beste izenak EECS5R5V105N
P17039
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 70°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.827" (21.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 30 Ohm @ 1kHz
Deskribapen zehatza 1F (EDLC) Supercapacitor 5.5V Axial, Can - Vertical 30 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C kapazitantzia 1F