EEC-F5R5H104N
PanasonicPanasonic
EEC-F5R5H104N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEC-F5R5H104N
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP .1F 5.5V T/H
Fitxak: EEC-F5R5H104N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
EEC-F5R5H104Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEC-F5R5H104N fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP .1F 5.5V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38210 pcs Datuen fitxa EEC-F5R5H104N.pdf
Tentsioaren balioa 5.5V tolerantzia -20%, +80%
Bukaera PC Pins Tamaina / dimentsioa 0.531" Dia (13.50mm)
Series F Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak EECF5R5H104N
P17044
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.374" (9.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 100 Ohm @ 1kHz
Deskribapen zehatza 100mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial 100 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 100mF