EEA-GA1HR15
PanasonicPanasonic
EEA-GA1HR15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEA-GA1HR15
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.15UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEA-GA1HR15.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEA-GA1HR15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEA-GA1HR15 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 0.15UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 316611 pcs Datuen fitxa EEA-GA1HR15.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series GA Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.7mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.6mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEAGA1HR15
P14499
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 0.15µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 0.15µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEA-GA1HR15H
EEA-GA1HR15H
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 0.15UF 20% 50V RADIAL