ECW-U2222KC9
PanasonicPanasonic
ECW-U2222KC9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-U2222KC9
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2200PF 10% 250VDC 1913
Fitxak: ECW-U2222KC9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ECW-U2222KC9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-U2222KC9 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 2200PF 10% 250VDC 1913 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98666 pcs Datuen fitxa ECW-U2222KC9.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Series ECW-U(C)
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1913 (4833 Metric) Beste izenak PCF1251DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.063" (1.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 2200pF Film Capacitor 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) kapazitantzia 2200pF