ECW-U2122V16
PanasonicPanasonic
ECW-U2122V16 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-U2122V16
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1200PF 5% 250VDC 1913
Fitxak: ECW-U2122V16.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ECW-U2122V16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-U2122V16 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1200PF 5% 250VDC 1913 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 287165 pcs Datuen fitxa ECW-U2122V16.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Series ECW-U(V16)
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1913 (4833 Metric) Beste izenak ECWU2122V16
PCF1391TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.067" (1.70mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 1200pF Film Capacitor 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) kapazitantzia 1200pF