ECW-U1H823JB9
PanasonicPanasonic
ECW-U1H823JB9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-U1H823JB9
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.082UF 5% 50VDC 1913
Fitxak: ECW-U1H823JB9.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ECW-U1H823JB9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-U1H823JB9 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.082UF 5% 50VDC 1913 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6294 pcs Datuen fitxa ECW-U1H823JB9.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Series ECW-U(B)
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1913 (4833 Metric) Beste izenak ECW-U1H823JB
ECWU1H823JB
PCF1057
PCF1057CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.102" (2.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.082µF Film Capacitor 50V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) kapazitantzia 0.082µF