ECW-U1H184JC9
PanasonicPanasonic
ECW-U1H184JC9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-U1H184JC9
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.18UF 5% 50VDC 2416
Fitxak: ECW-U1H184JC9.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
ECW-U1H184JC9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-U1H184JC9 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.18UF 5% 50VDC 2416 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 80256 pcs Datuen fitxa ECW-U1H184JC9.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm) Series ECW-U(C)
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2416 (6041 Metric) Beste izenak PCF1151DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.102" (2.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.18µF Film Capacitor 50V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2416 (6041 Metric) kapazitantzia 0.18µF