ECW-U1393KC9
PanasonicPanasonic
ECW-U1393KC9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-U1393KC9
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.039UF 10% 100VDC 1913
Fitxak: ECW-U1393KC9.pdf
RoHs egoera Eskatu inbentarioaren egiaztapena / Eskatu inbentarioaren egiaztapena
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ECW-U1393KC9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-U1393KC9 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.039UF 10% 100VDC 1913 Lead Free Status / RoHS egoera Eskatu inbentarioaren egiaztapena / Eskatu inbentarioaren egiaztapena
Kopurua eskuragarri 79035 pcs Datuen fitxa ECW-U1393KC9.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Series ECW-U(C)
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1913 (4833 Metric) Beste izenak PCF1229CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Request inventory verification / Request inventory verification Altuera - Eserita (Max) 0.063" (1.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.039µF Film Capacitor 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) kapazitantzia 0.039µF