ECW-U1154KC9
PanasonicPanasonic
ECW-U1154KC9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-U1154KC9
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC 2416
Fitxak: ECW-U1154KC9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
ECW-U1154KC9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-U1154KC9 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC 2416 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 148717 pcs Datuen fitxa ECW-U1154KC9.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm) Series ECW-U(C)
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2416 (6041 Metric) Beste izenak ECWU1154KC9
PCF1236TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.15µF Film Capacitor 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2416 (6041 Metric) kapazitantzia 0.15µF