ECW-HA3C622HQ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-HA3C622HQ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 6200PF 3% 1.6KVDC RAD
Fitxak: ECW-HA3C622HQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
ECW-HA3C622HQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-HA3C622HQ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 6200PF 3% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 380027 pcs Datuen fitxa ECW-HA3C622HQ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.701" L x 0.280" W (17.80mm x 7.10mm) Series ECW-H(A)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWHA3C622HQ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.583" (14.80mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 6200pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 6200pF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-HA3C562J4
ECW-HA3C562J4
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 5600PF 5% 1.6KVDC RAD
Stockean: 385709 pcs
Deskarga: ECW-HA3C562J4.pdf
RFQ
ECW-HA3C622H
ECW-HA3C622H
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 6200PF 3% 1.6KVDC RAD