ECW-HA3C393H
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-HA3C393H
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.039UF 3% 1.6KVDC RAD
Fitxak: ECW-HA3C393H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
ECW-HA3C393Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-HA3C393H fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.039UF 3% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 152995 pcs Datuen fitxa ECW-HA3C393H.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.811" L x 0.476" W (20.60mm x 12.10mm) Series ECW-H(A)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWHA3C393H
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.689" (17.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.709" (18.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.039µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.039µF