ECW-HA3C363JQ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-HA3C363JQ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.036UF 5% 1.6KVDC RAD
Fitxak: ECW-HA3C363JQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECW-HA3C363JQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-HA3C363JQ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.036UF 5% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 161038 pcs Datuen fitxa ECW-HA3C363JQ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.811" L x 0.461" W (20.60mm x 11.70mm) Series ECW-H(A)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWHA3C363JQ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.689" (17.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.965" (24.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.036µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.036µF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-HA3C392HB
ECW-HA3C392HB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 3900PF 3% 1.6KVDC RAD
Stockean: 417182 pcs
Deskarga: ECW-HA3C392HB.pdf
RFQ
ECW-HA3C392JB
ECW-HA3C392JB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 3900PF 5% 1.6KVDC RAD
Stockean: 482010 pcs
Deskarga: ECW-HA3C392JB.pdf
RFQ
ECW-HA3C363J
ECW-HA3C363J
deskribapena: CAP FILM 0.036UF 5% 1.6KVDC RAD