ECW-HA3C303HB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-HA3C303HB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.03UF 3% 1.6KVDC RAD
Fitxak: ECW-HA3C303HB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
ECW-HA3C303HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-HA3C303HB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.03UF 3% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 217724 pcs Datuen fitxa ECW-HA3C303HB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.811" L x 0.421" W (20.60mm x 10.70mm) Series ECW-H(A)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWHA3C303HB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.03µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.03µF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-HA3C303J
ECW-HA3C303J
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.03UF 5% 1.6KVDC RAD
Stockean: 185144 pcs
Deskarga: ECW-HA3C303J.pdf
RFQ
ECW-HA3C303JQ
ECW-HA3C303JQ
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 218600 pcs
Deskarga: ECW-HA3C303JQ.pdf
RFQ
ECW-HA3C303H
ECW-HA3C303H
deskribapena: CAP FILM 0.03UF 3% 1.6KVDC RAD