ECW-HA3C273HQ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-HA3C273HQ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.027UF 3% 1.6KVDC RAD
Fitxak: ECW-HA3C273HQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
ECW-HA3C273HQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-HA3C273HQ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.027UF 3% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 212416 pcs Datuen fitxa ECW-HA3C273HQ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.811" L x 0.394" W (20.60mm x 10.00mm) Series ECW-H(A)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWHA3C273HQ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.689" (17.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.902" (22.90mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.027µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.027µF