ECW-HA3C182HB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-HA3C182HB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1800PF 3% 1.6KVDC RAD
Fitxak: ECW-HA3C182HB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
ECW-HA3C182HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-HA3C182HB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1800PF 3% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 551994 pcs Datuen fitxa ECW-HA3C182HB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.799" L x 0.311" W (20.30mm x 7.90mm) Series ECW-H(A)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWHA3C182HB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.740" (18.80mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 1800pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 1800pF