ECW-H8362HL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H8362HL
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3600PF 3% 800VDC RADIAL
Fitxak:
  • Mezua
ECW-H8362HLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H8362HL fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 3600PF 3% 800VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4225 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 800V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm) Series ECW-H(L)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH8362HL
P12439
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 3600pF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 3600pF