ECW-H8163JL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H8163JL
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.016UF 5% 800VDC RAD
Fitxak:
  • Mezua
ECW-H8163JLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H8163JL fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.016UF 5% 800VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2832 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 800V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm) Series ECW-H(L)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH8163JL
P12498
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.016µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.016µF