ECW-H20682JVB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H20682JVB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 6800PF 5% 2KVDC RADIAL
Fitxak: ECW-H20682JVB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
ECW-H20682JVBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H20682JVB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 6800PF 5% 2KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 148907 pcs Datuen fitxa ECW-H20682JVB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 2000V (2kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.906" L x 0.335" W (23.00mm x 8.50mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH20682JVB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 6800pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 6800pF