ECW-H20392HV
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H20392HV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3900PF 3% 2KVDC RADIAL
Fitxak: ECW-H20392HV.pdf
  • Mezua
ECW-H20392HVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H20392HV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 3900PF 3% 2KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 206495 pcs Datuen fitxa ECW-H20392HV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 2000V (2kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH20392HV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 3900pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 3900pF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-H20362RHV
ECW-H20362RHV
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 3600PF 3% 2KVDC RADIAL
Stockean: 172790 pcs
Deskarga: ECW-H20362RHV.pdf
RFQ
ECW-H20392JVB
ECW-H20392JVB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 3900PF 5% 2KVDC RADIAL
Stockean: 228715 pcs
Deskarga: ECW-H20392JVB.pdf
RFQ
ECW-H20392HVB
ECW-H20392HVB
deskribapena: CAP FILM 3900PF 3% 2KVDC RADIAL