ECW-H20332HV
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H20332HV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3300PF 3% 2KVDC RADIAL
Fitxak: ECW-H20332HV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
ECW-H20332HVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H20332HV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 3300PF 3% 2KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 171206 pcs Datuen fitxa ECW-H20332HV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 2000V (2kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH20332HV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 3300pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 3300pF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-H20362HV
ECW-H20362HV
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 3600PF 3% 2KVDC RADIAL
Stockean: 166985 pcs
Deskarga: ECW-H20362HV.pdf
RFQ
ECW-H20332HVB
ECW-H20332HVB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 3300PF 3% 2KVDC RADIAL