ECW-H20202JV
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H20202JV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2000PF 5% 2KVDC RADIAL
Fitxak: ECW-H20202JV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECW-H20202JVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H20202JV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 2000PF 5% 2KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 269762 pcs Datuen fitxa ECW-H20202JV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 2000V (2kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH20202JV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 2000pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 2000pF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-H20202JVB
ECW-H20202JVB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 2000PF 5% 2KVDC RADIAL