ECW-H20123HV
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H20123HV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.012UF 3% 2KVDC RADIAL
Fitxak: ECW-H20123HV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
ECW-H20123HVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H20123HV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.012UF 3% 2KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57347 pcs Datuen fitxa ECW-H20123HV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 2000V (2kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.906" L x 0.453" W (23.00mm x 11.50mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH20123HV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.787" (20.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.012µF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.012µF