ECW-H20112JV
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H20112JV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1100PF 5% 2KVDC RADIAL
Fitxak: ECW-H20112JV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
ECW-H20112JVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H20112JV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1100PF 5% 2KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 218562 pcs Datuen fitxa ECW-H20112JV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 2000V (2kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH20112JV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 1100pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 1100pF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-H20112HV
ECW-H20112HV
fabrikatzaileak: Panasonic Electronic Components
deskribapena: CAP FILM 1100PF 3% 2KVDC RADIAL
Stockean: 235200 pcs
Deskarga: ECW-H20112HV.pdf
RFQ
ECW-H20103JVB
ECW-H20103JVB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 10000PF 5% 2KVDC RADIAL
Stockean: 184890 pcs
Deskarga: ECW-H20103JVB.pdf
RFQ
ECW-H20112JVB
ECW-H20112JVB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 1100PF 5% 2KVDC RADIAL