ECW-H16912JL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H16912JL
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 9100PF 5% 1.6KVDC RAD
Fitxak:
  • Mezua
ECW-H16912JLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H16912JL fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 9100PF 5% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3878 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC 1200V (1.2kV)
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Series ECW-H(L)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH16912JL
P12634
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 9100pF Film Capacitor 1200V (1.2kV) 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 9100pF