ECW-H16622JL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H16622JL
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 6200PF 5% 1.6KVDC RAD
Fitxak:
  • Mezua
ECW-H16622JLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H16622JL fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 6200PF 5% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6568 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC 1200V (1.2kV)
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Series ECW-H(L)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH16622JL
P12630
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 6200pF Film Capacitor 1200V (1.2kV) 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 6200pF