ECW-H16512HV
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H16512HV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 5100PF 3% 1.6KVDC RAD
Fitxak: ECW-H16512HV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
ECW-H16512HVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H16512HV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 5100PF 3% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 191912 pcs Datuen fitxa ECW-H16512HV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.906" L x 0.256" W (23.00mm x 6.50mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH16512HV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.787" (20.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 5100pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 5100pF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-H16512HVB
ECW-H16512HVB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 5100PF 3% 1.6KVDC RAD